Noedels ON THE GO!

Soms wil je gewoon iets makkelijk en snel. Iets wat je zowel thuis kan eten of kan meenemen naar je werk. Een gerecht waar je eindeloos mee kan variëren afhankelijk van de ingrediënten die je in huis hebt. Je kan dit als lunch eten of als tussendoortje. Of beide 🙂

Ingrediënten 1 persoon
* groenten naar keuze (wortel, champignon, radijs, broccoli, groene asperges, prei, edamame,…)
* 100 gr rijstnoedels of sobanoedels
* 1 eetlepel ketjap manis of sojasaus
* 1/2 koffielepel sambal (of meer als je graag heel pikant eet)
* gember

Bereiding
Neem een glazen pot met een goed afsluitbaar deksel. Snijd de groenten in kleine stukjes. Dat mag zo groot of zo klein als je zelf wilt.

Doe de ketjap en sambal als eerste in je pot.
Doe dan de groenten erboven op. Als laatste doe je je noedels erboven. Als je wilt, kan je nog een gekookt eitje erbij doen. Wel in stukken snijden dan.

Sluit de pot goed af en bewaar in je koelkast. Dit kan je makkelijk ’s avonds maken of tijdens het voorbereiden van je avondeten. Dan ben je meestal toch al groentjes aan het snijden.

Als het etenstijd is, breng je water aan de kook. Giet dan kokend water in je pot over je groenten. Zorg dat alles goed ander staat, zeker je noedels. Doe je pot terug dicht en laat 10 minuten staan.
Roer dan alles door elkaar en je lunch is klaar!!

Je groenten zijn nog lekker knapperig, de smaken zijn goed verdeeld en je noedels zijn perfect gaar!
Ook lekker voor kinderen, maar dan zonder de sambal. En een ideale manier om ze wat groentjes te laten eten. En uit zo’n potje eten is toch altijd leuker dan uit een bord!
Een vitamine-bommetje in een potje!

Gepubliceerd door nathaliemunoz

Welkom op Sun Sea & Food... deze pagina heb ik opgestart om anderen te inspireren en te helpen in hun zoektocht naar lekker en gezond eten!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: