Haverpannenkoeken met wilde bosbessen

Soms heb ik in de ochtend zin in een stevig ontbijtje. Iets wat mijn buikje vult tot aan de middag. Havermout is dan ideaal. Dat vult goed, is voedzaam en perfect ook voor je gaat sporten. De wilde bosbessen maken deze pannenkoeken extra zoet!

Ingrediënten 2 personen
* 100 gr havervlokken
* 1 geplette banaan
* 2 eieren
* 150 ml amandelmelk
* 200 gr wilde bosbessen
* 1 kl bakpoeder

Bereiding
Meng in een kom de droge ingrediënten met elkaar. Meng in een andere kom de geplette banaan met de eieren en de melk. Je kan dit ook in een keukenrobot klaarmaken.
Meng dan de droge en natte ingrediënten met elkaar. Roer het mengsel goed door.
Voeg dan de bosbessen toe en meng zachtjes door het beslag.

Verhit in een antikleefpan een beetje kokosolie. Giet een beetje beslag in de pan. Niet te veel, want als de pannenkoeken te groot zijn, zijn ze moeilijker om te draaien.
Laat ze zachtjes bakken tot er bubbeltjes ontstaan. Als de pannenkoek makkelijk schuift is ze klaar. Draai ze om en bak nog even aan de andere kant.
Doe hetzelfde met de rest van het beslag.

Giet wat agavesiroop over de pannenkoeken, doe er nog wat wilde bosbessen over. Of ander fruit, noten naar keuze.

Smakelijk!!

Gepubliceerd door nathaliemunoz

Welkom op Sun Sea & Food... deze pagina heb ik opgestart om anderen te inspireren en te helpen in hun zoektocht naar lekker en gezond eten!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: