Wie lust er nu geen pannenkoeken?!?!?
Deze pannenkoeken zijn overheerlijk! Zeker met lekker zoet, vers fruit erover.. Zalig gewoon! De ideale start van je dag! Ze zijn ook nog vegan, dus perfect voor wie een ei-allergie heeft.
Ingrediënten 2 personen
* 200 gr volkoren meel
* 1 zakje vanillesuiker
* 1 koffielepel bakpoeder
* 220 ml amandelmelk of sojamelk
* 1 eetlepel gesmolten kokosolie
* snufje zout
* optioneel: kaneelpoeder
* 1 koffielepel appelazijn
* 1 koffielepel natrium bicarbonaat
Bereiding
Meng alle ingrediënten in een kom, behalve de appelazijn en bicarbonaat en meng alles goed door elkaar.
Voeg de bicarbonaat toe en meng dit door het beslag. Voeg dan de appelazijn toe. Het beslag gaat nu bubbelen.
Verhit in een antikleefpan een beetje kokosolie. Schep 2 eetlepels beslag in de pan. Bak de pannenkoeken op een middelmatig vuur (anders branden ze snel aan!). Draai je pannenkoek om en bak nog even aan de andere zijde. Herhaal tot je beslag op is.
Stapel je pannenkoeken op elkaar en beleg met vers fruit zoals kiwi, aardbeien, rood fruit… Als je wilt kan je nog was ahornsiroop of agavesiroop erover doen.
Smakelijk!!